Військовою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт щодо військовослужбовця, який привласнив 213 тис грн

     

   Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України направлено до суду обвинувальний акт стосовно вчинення офіцером однієї із військових частин злочину, передбаченого ч. 2 ст. 410 КК України (заволодіння військовим майном шляхом зловживання службовим становищем).
   У ході досудового слідства здобуто беззаперечні докази, що помічник командира батальйону з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічної служби з метою особистого збагачення привласнив грошові кошти в розмірі 213 тис грн, що призначались для виплати грошового забезпечення та винагороди за участь у проведенні антитерористичної операції військовослужбовцям, які безпосередньо приймали участь у бойових діях. Зазначені кошти були витрачені обвинуваченим на придбання легкового автомобілю та погашення власних кредитних зобов’язань перед установами банків.
   Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

 

Нагадаємо, прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України повідомляла 29.08.2014:Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 1157