Військова прокуратура Київського гарнізону порушила кримінальну справу за незаконне відчуження земель оборони вартістю близько 3 млн. грн.

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України порушено кримінальну справу за фактом заволодіння групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах та службового підроблення посадовими особами однієї із військових частин Київської області та ТОВ «Київський регіональний інститут земельної реформи» земельною ділянкою військового містечка площею 2,31 га в межах с. Віта-Поштова, за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України, а також недбалого ставлення до військової  служби посадовими особами Київського квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України та Васильківської КЕЧ району, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 425 КК України.

 

Встановлено, що шляхом підроблення документів незаконно вилучено із користування Міністерства оборони України земельну ділянку площею 2,31 га та вартістю близько 3 млн. грн., яку в подальшому було продано третім особам.

кількість переглядів: 368