03.02.2016

Військовою прокуратурою Центрального регіону затримано військового, який не прибув з Криму до місця дислокації

  

   Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України в ході здійснення досудового розслідування та проведення розшукових заходів затримано підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України, підполковника С..
   Встановлено, що зазначений офіцер проходив військову службу в Центрі медичної реабілітації, санаторного лікування та спеціальної підготовки особового складу Повітряних та Військово-морських сил ЗС України «Судак». Вказаний військовослужбовець, в порушення директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 06.05.2014 № Д-1 «Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних Сил України, пов’язані з тимчасовою окупацією території України», не прибув у визначені строки до материкової території України для подальшого проходження військової служби, а залишився на тимчасово окупованій території АР Крим.
   30.01.2016 слідчим суддею Дарницького районного суду м. Києва підполковнику С. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.
   Довідково: ч. 1 ст. 408. (Дезертирство) карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 2788