05.01.2017

До суду скеровано обвинувальний акт щодо сільського голови - хабарника

     

   Військовою прокуратурою Центрального регіону України затверджено та скеровано до Бородянського районного суду Київської області обвинувальний акт щодо сільського голови с. Микуличі у зв’язку з одержанням ним неправомірної вигоди.
   Встановлено, що вказаний посадовець вимагав неправомірну вигоду від громадянина в сумі 14 тис. доларів США за виділення земельної ділянки в адміністративних межах Микулицької сільської ради та видачу відповідних документів. Для одержання зазначеної неправомірної вигоди посадовець залучив третіх осіб з числа мешканців села, що не були обізнані про злочинні дії керівника сільської громади.
   Сільському голові інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України (закінчений замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе за вчинення дій в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням).
   За вчинення такого злочину передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 1244