30.01.2017

Службовим особам Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильский спецкомбінат», які організували схему відмивання державних коштів, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід

     

Печерським районним судом міста Києва, за клопотанням військової прокуратури Центрального регіону України, службовим особам Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильский спецкомбінат» обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави директору – 128 тисяч гривень та його заступнику 430 тисяч гривень.


Вказаним особам повідомлено про підозру ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в великому розмірі вчинене за попередньою змовою групою осіб та поєднане з вимаганням).


Нагадаємо, керівництво держпідприємства організували схему відмивання державних коштів при закупівлі пального через приватне товариство, шляхом забезпечення його перемоги в тендері, та в послідуючому, піднятті вартості пального.


Під час передачі коштів в розмірі майже півмільйона гривень, їх було затримано в порядку ст.208 КПК України, а суму «хабара» вилучено.Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 2054