13.02.2017

Розпочато кримінальне провадження щодо оцінювача, який зробив недостовірний висновок про вартість держмайна

     

    Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування за фактом службової недбалості суб’єктом оціночної діяльності, який здійснив недостовірну оцінку державного майна у Києві під час здійснення виконавчого провадження. 
    Встановлено, що службовими особами виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві при здійсненні виконавчого провадження про стягнення з ДП завод «Генератор» заборгованості із заробітної плати, реалізовано державне майно, яке перебувало на балансі заводу, а саме адміністративно-побутовий корпус площею 4 408,3 кв.м вартістю 9 282 810 грн на вулиці Новокостянтинівській, суб’єкту господарювання приватної форми власності.
   За дорученням військової прокуратури Дарницького гарнізону, Фондом державного майна України виконано рецензію на звіт з незалежної оцінки реалізованої будівлі.
    За результатами встановлено, що звіт не відповідає вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна і має значні недоліки, що могли вплинули на достовірність оцінки будівлі, а саме заниження її ринкової вартості.
    Реагуючи на виявлені порушення, розпочато кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 384 (завідомо неправдиве звіт оцінювача про оцінку майна під час здійснення виконавчого провадження) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Досудове розслідування проводить Солом’янське управління поліції Головного управління Нацполіції в місті Києві.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 2191