23.10.2017

На крадіжці близько 100 тон дизельного пального викрито начальника складу військової частини Збройних Сил України, що дислокується в Київській області

   

     Військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України спільно із співробітниками Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України викрито та затримано військовослужбовця в/ч А1232 (м. Біла Церква), що систематично здійснював розкрадання  пального.
     Установлено, що начальник складу під час несення служби в добовому наряді черговим по парку, маючи безперешкодний доступ до резервуарів зберігання пально-мастильних матеріалів, неодноразово здійснював відкачування в автомобільну автоцистерну з резервуарів зберігання дизельне пальне, яке потім збував цивільним особам. Всього у такий спосіб було викрадено близько 100 тон дизельного пального орієнтовною вартістю понад 1 млн. грн. (точна кількість та вартість пального буде встановлена в ході ревізії).
      20 жовтня 2017 року військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону,  в порядку ст. 208  Кримінального процесуального кодексу України зазначеного військовослужбовця затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України, та відносно нього Білоцерківським міськрайонним судом Київської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном  на 30 діб з правом виходу під заставу 50 тис. грн.
    У ході розслідування кримінального провадження перевіряється причетність до викрадення пального інших військовослужбовців, а також буде надано правову оцінку діям командування частини та службових осіб контролюючих органів, які проводили перевірки на складах зберігання служби паливно-мастильних матеріалів цієї військової частини, але своєчасно не виявили недостачу матеріальних цінностей.


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

кількість переглядів: 1446