29.09.2016

Обвинувальний акт стосовно заступника командира артилерійської бригади Сухопутних військ ЗСУ, який розтратив майже 300 тис. грн. державних коштів, направлено до суду

     

Слідчим відділом військової прокуратури Центрального регіону України закінчено досудове розслідування за обвинуваченням заступника командира артилерійської бригади Сухопутних військ ЗСУ, що дислокована на Київщині, який розтратив майже 300 тисяч гривень державних коштів.


Як повідомлялось, військовослужбовець достовірно знаючи про відсутність у двох фізичних осіб – підприємців можливості поставити до військової частини матеріально-технічні засоби (скоби, деревину та кріплення для перевезення військової техніки) уклав з ними договори на закупівлю цих товарів. У подальшому, він підписав платіжні доручення, за якими з державного бюджету безпідставно перераховано ці кошти та завдано державі збитки на цю ж суму.


18.08.2016 за клопотанням військової прокуратури регіону заступнику командира обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.


Підполковника судитимуть у Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді Київської області за ч.4 ст.191 КК України (розтрата чужого майна у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 1286